Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Pre mamičky

Veci určené pre mamičky

Menštruačný kalíšok LUNACUP

Zľava
21,42 €
Cena bez DPH: 17,70 €
Kód: 1MK
skladom

Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinové kvality. Vyberať môžete z dvoch veľkostí: Menšia - pre ženy do 30 rokov alebo pred pôrodom. Rozmery: priemer 45 mm, dĺžka 50 mm, stopka 20 mm a objem kalíška je 20 ml Väčšia - pre ženy nad 30 rokov alebo po prirodzenom pôrode. Rozmery: priemer kalíška 40 mm, dĺžka 50 mm, stopka 25 mm a objem kalíška je 26 ml Súčasťou balenia: malinový menštruačný kalíšok, vrecúško na úschovu a sterilizačné sáčok
Velikost kalíšku Tooltip

Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinové kvality. Tvar kalíška je kužeľovitý, čo zodpovedá anatómii ženského tela. Vďaka tomu je ľahké ho zaviesť. Pevný horný okraj zaisťuje dobré rozvinutiu kalíška po zavedení a priľnutie kalíška k pošvovej stene. Dierky na kalíška sú umiestnené veľmi vysoko pre väčší objem kalíška a na boku sú objemové rysky pre meranie sily menštruácie. Na spodku kalíška sú ryhy pre ľahšie uchopenie a vybratie. Stopka je plochá a nie je dutá, čo uľahčuje čistenie.

LUNACUP_infografiky_vyhody_velky_2 (1).jpg

 

Vyrába sa v dvoch veľkostiach. Ako vybrať správnu veľkosť menštruačného kalíška:

 

LUNACUP_infografiky_velikost.jpg

Viac informácií o kalíška LUNACUP nájdete na www.lunacup.euNejlepší ceny, velký výběr, přehledný e-shop. Velmi dobrý zákaznický servis. Komunikace s podporou e-shopu je naprosto skvělá. (zdroj:heureka)

Zákazník, 30.03.2020

Rychlost dodání Zboží kvalitní, jak na obrázku (zdroj:heureka)

Zákazník, 29.03.2020

Kvalita i dodání super, ráda doporučuji. (zdroj:heureka)

Zákazník, 19.03.2020