Pre mamičky

Veci určené pre mamičky

Set odličovacích tampónov 5 ks

Zľava
4,36 €
Kód: 1LOT
skladom

Látkové odličovacie tampónky z bambusovej viskózy sú určené na očistenie tváre, očných partií a dekoltu. Sú veľmi príjemné k pokožke, ekologické, prateľné a finančne úsporné.

Látkové odličovacie tampónky sa používajú úplne rovnako ako jednorazové odličovacie tampóny s tým rozdielom, že po použítí je nevyhodíte do koša, ale vyplákame je vo vode a dáte do práčky (odporúčame ich dávať do prací sieťky). Dajú sa použiť z oboch dvoch strán.

Sú vyrobené z bambusovej viskózy a polyesteru, tieto materiály používame aj na výrobu vkladacích plienok, sú teda testované pre deti do 3 rokov.

Prečo používať látkové odličovacie tampóny? Dôvodov je hneď niekoľko:

  • sú z vysoko savé jemnej bambusovej viskózy
  • sú antibakteriálne a veľmi príjemné k pokožke
  • sú ekologické a ekonomicky výhodné
  • dajú sa však využiť nielen na odličovanie, ale ďalej napr. na peeling, na potieranie rôznych neduhov na koži, na nanášanie masky, atď ...

Rozmer: 8 cm

Balenie obsahuje 5 ks

Zloženie:

80% viskóza (bambusová), 20% polyester

Údržba:

gin sym was 60gin sym ble notgin sym dry lowgin sym iro notgin sym pro dry notKvalita i dodání super, ráda doporučuji. (zdroj:heureka)

Zákazník, 19.03.2020

Supr obchodovani, jeden den objednam a druhy je to doruceny, opravdu k neuvereni,mohu jen a jen doporucit A kvalita predpokladam taky bude, sestra byla spokojena tak verim ze budu tez (zdroj:heureka)

Zákazník, 15.03.2020

Doufám, ze i miminko bude s latkovymi plenkami od Bobanku spokojené, tak jako my. S manželem mame z nakupu skvely pocit.Nádherné věci Rychlost (zdroj:heureka)

Zákazník, 15.03.2020