Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Akčné sady

[zľava]Zvýhodnené akčné sady detských látkových plienok Bobánek.

Štartovacia sada MIX

Zľava
69,57 €
Cena bez DPH: 57,49 €
Kód: 1ASSM
skladom

Akčná kombinovaná štartovacia sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek obsahuje 1x extra savú plienku, 1x kapsovú plienku Premium, 1x vrchné nohavičky. Extra savá plienka má svoju vkladaciu plienku už pevne všitú na vnútornej strane. Sada ďalej obsahuje 1x nohavičkovú plienku fleecovou, 2x vkladaciu plienku fleecovou, 1x separačné bambusové plienky a 1x extra savý bambusový Prefold.

 1ASSM.jpg

Akčná kombinovaná sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek je ďalšou variantou, ako sa dajú naše plienky a vrchné nohavičky kombinovať. Sada obsahuje plienky All in One, ale aj vrchné nohavičky, do ktorých vkladáte naše bambusové a fleecové vkladacie plienky, nohavičkovú plienku fleecovou a extra savý bambusový Prefold, vhodný hlavne na noc. Sada je určená na čiastočné látkovanie, na skúšku ako tzv. Štartovacia sada alebo pre mamičky, ktoré chcú používať látkové plienky kombinovane s plienkami papierovými. Na plné látkovanie odporúčame "Veľkú kombi sadu" alebo "Sadu 15tich plienok AIO".

 

Obsahuje:

Táto sada je na: 2 prebalenia s plienkami AIO (kapsové, extra savé)

                           1 prebalenie s nohavičkovou plienkou a vrchnými nohavičkami

                           1-2 prebalenia s fleecovými vkladacími plienkami a vrchnými nohavičkami

                           1 prebalenie s extra savým Prefold a vrchnými nohavičkami

Dohromady 5-6 prebalení.

 

Sada je vhodná na skúšku v kombinácii s jednorazovými plienkami.

 

Sada obsahuje aj veľmi savé nohavičkové plienky, vhodné na použitie na noc a na dlhšie prechádzky.


V prípade, že vzor uvedený v akčnej sade nemáme skladom, nahradíme ho vzorom iným. Vkladacie plienky zasielame podľa skladových zásob.

Nevyhovuje Vám žiadna z vopred zostavených akčných sad?

Nebojte sa nám napísať či už tu do chatu vpravo dole, facebooku, alebo na náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme Vám sadu na mieru presne podľa Vašich predstáv a možností.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Potřebovali jsme dokoupit svrchní kalhotky, které nám již dosloužili, narazila jsem na značku Bobánek a jsem nadšená! Krásný designe a velice oceňuji provedení gumiček kolem nožiček. Vřele doporučuji! (zdroj:heureka)

Zákazník, 13.10.2020

Rychle soruceni. Spokojenost. (zdroj:heureka)

Zákazník, 12.10.2020

Rychlost, profesionalita, ale hlavne uzasna funkcnost plenek a prenadherny design. (zdroj:heureka)

Zákazník, 11.10.2020