Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Extra savé AIO plienky

Plienky s už všitým savým jadrom.

Extra savá AIO plienka - patentky - Pri mori

Cena pred zľavou: 14,23 €
Zľava-1,42 €
12,81 €
Cena bez DPH: 10,59 €
Kód: 21NP
skladom

Úplne originálny vzor extra savej AIO plienky "Pri mori" z dielne našich dizajnérov poteší každú mamičku i jej bábätko. Unikátna látková plienka, ktorá je najviac podobná jednorázovej plienke. Extra savá AIO plienka je vhodná hlavne pre mamičky, ktoré nechcú mať s látkovými plienkami skoro žiadnu prácu, ale páčia sa im ich výhody. Žiadna manipulácia naviac, jednoduchá údržba a veľmi jednoduché použitie. Žiadne skladanie, žiadne pripínanie a zasúvanie vkládacích plienok, žiadne dvojité zapínanie, žiadne hľadanie vkládacích plienok v práčke, žiadne používanie štipcov pri sušení a žiadne škvrny. Jednoducho dokonalá látková plienka.
Bojíte sa, že látkovanie nezvládnete? S našimi plienkami to zvládne naozaj každá mamička i otecko. Systém All in One je najjednoduchším typom látkovania, pripomínajúci svojím použitím jednorazovú plienku. Plienky Bobánek sú určené pre deti od 5 kg až po batoľa*, veľkosť sa dá jednoducho nastaviť pomocou patentiek.
Vonkajšia strana plienky je z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL), ktorý je vodeodolný a priedušný zároveň. Povrch plienky je navyše krásne jemný a hebučký vďaka jemnému fleecu. Vnútorná strana plienky je z bambusovo-uhlíkového polyesteru, ktorý rýchlo schne, zároveň však odvádza vlhkosť od kože a dobre saje. Veľká výhoda je jeho šedá farba, na ktorej nie sú vidieť žiadne škvrny.
Extra savá plienka má svoju vkladaciu plienku našitú na vnútornej strane plienky. Je ušitá z viacerých vrstiev látky, čo zvyšuje jej savosť.
 
Veľkosť:
*Uvedená veľkosť a váha bábätka je len orientačná
 
Materiál:
Vnútorná strana: 100% polyester
Vonkajšia strana: 100% polyester (PUL)
 
 
Starostlivosť:
gin sym was 60gin sym ble notgin sym dry notgin sym iro notgin sym pro dry not
Nepoužívať aviváž, znižuje savosť plienky, nežehliť. Plienky sa perú vcelku.
Nedoporučujeme pranie v ekologických pracích prostriedkoch, ani v prostriedkoch, ktoré obsahujú väčšie množstvo mydla. Vďaka nim sa AIO plienky a fleecové vkladacie plienky môžu naimpregnovať a nebudú sať tekutinu (tento jav je však vratný, stačí plienky vyprať v inom pracom prostriedku a opäť začnú sať).
Náš tip:
Pred prvým použitím je lepšie plienku párkrát vyprať, zvýši sa tak jej savosť. Pokiaľ viete, že je bábätko určite počúrané, skúste si siahnuť dovnútra plienky, náš materiál odvedie vlhkosť od kože do hlbších vrstiev látky. Bábätko teda nie je vo vlhku, narozdiel od klasických bavlnených alebo bambusových plienok, ktoré túto vlastnosť nemajú.
Používajte v kombinácii s bambusovými separačnými plienkami, ktoré zachytia najväčšiu nečistotu a uľahčia Vám prácu.
 
 
Vnútorná strana Extra savej AIO plienky:

DATA_EXCHANGE_INTERFACEPotřebovali jsme dokoupit svrchní kalhotky, které nám již dosloužili, narazila jsem na značku Bobánek a jsem nadšená! Krásný designe a velice oceňuji provedení gumiček kolem nožiček. Vřele doporučuji! (zdroj:heureka)

Zákazník, 13.10.2020

Rychle soruceni. Spokojenost. (zdroj:heureka)

Zákazník, 12.10.2020

Rychlost, profesionalita, ale hlavne uzasna funkcnost plenek a prenadherny design. (zdroj:heureka)

Zákazník, 11.10.2020