Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Other Brands

Vše co jen přeprodáváme

Medvídek - umývací olej na zadočky 100 ml

Zľava
6,76 €
Cena bez DPH: 5,59 €
Kód: 1EME
skladom

Hydrofilný olej na prípravu umývacie emulzie. Vhodný v kombinácii s našimi separačnými plienkami a bambusovými obrúsky.

Umývací olej Medvídek je veľmi jemný, prírodný čistiaci olejový prípravok rozpustný vo vode. Je určený na domácej príprave vždy čerstvé prírodné emulzia pre umývanie oblasti pod plienkami. Výrobok neobsahuje konzervačné látky ani syntetické parfumácie, je vyrobený len z rastlinných olejov a veľmi malého množstva levanduľového esenciálneho oleja. Je určený pre deti už od najnižšieho veku. S Medvídkem bude pokožka zadočku lepšie odolávať vlhkému prostrediu, pretože obsiahnuté rastlinné oleje zachovávajú a posilňujú jej prirodzený ochranný lipidový plášť.

Zloženie výrobku:
Sójový olej, rastlina nie je GMO Upravený olivový olej gentle, Olej z kukuričných klíčkov LZS, Mandľový olej LZS, Sezamový olej BIO LZS, Silice lavandin, Silica levanduľa úzkolistá BIO divoká 1400mnm, Silica z ruže damašskej OTTO,

Použitie:
Do 30ml Rozrieďujúce fľaštičky so sprejom pridajte Medvídka po vyznačenú rysku hladiny (približne 1 čajovú lyžičku, 4 až 5,5 ml) a doplňte vlažnou alebo studenou prevarenou vodou. Pred použitím vždy pretrepte. Praktické balenie vo fľaštičke so sprejom je pohodlné ako doma, tak na cestách. Emulziu je tiež možné pripraviť do misky a ponechať ju celý deň na prebaľovacom stole spustenia. Obrúsok navlhčite emulzií a očistite zadoček. Roztok je tiež možné nastriekať priamo na čistené miesto a to potom zotrieť obrúskom. Na čistenie je možné používať naše bambusové obrúsky či bambusové separačné plienky. Bambusové obrúsky možno prať v práčke, bambusové separačné plienky sú na jedno použitie, v prírode rozložiteľné.
Nariedená emulzia sa odporúča spotrebovať do 24 hodín, najdlhšie však do 7 dní.rychlost dodání krásné zboží komunikace obchodu (zdroj:heureka)

Zákazník, 29.05.2020

Rychlost dodání a krásné a kvalitní zboží. (zdroj:heureka)

Zákazník, 28.05.2020

úžasná rychlost vyřízení objednávky skvělý poměr cena-výkon (pul svrchňáčky) (zdroj:heureka)

Zákazník, 23.05.2020