Menštruačné kalíšky

[novinka] Kalíšok Lunacup je vyrobený z lekárskeho silikónu platinovej kvality, ktorý udržuje prirodzené prostredie vo vnútri vášho tela. Antibakteriální, ekologický a ekonomický.

Menštruačný kalíšok LUNACUP

Zľava
21,61 €
Kód: 1MK
skladom

Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinové kvality. Vyberať môžete z dvoch veľkostí: Menšia - pre ženy do 30 rokov alebo pred pôrodom. Rozmery: priemer 45 mm, dĺžka 50 mm, stopka 20 mm a objem kalíška je 20 ml Väčšia - pre ženy nad 30 rokov alebo po prirodzenom pôrode. Rozmery: priemer kalíška 40 mm, dĺžka 50 mm, stopka 25 mm a objem kalíška je 26 ml Súčasťou balenia: malinový menštruačný kalíšok, vrecúško na úschovu a sterilizačné sáčok
Velikost kalíšku Tooltip

Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinové kvality. Tvar kalíška je kužeľovitý, čo zodpovedá anatómii ženského tela. Vďaka tomu je ľahké ho zaviesť. Pevný horný okraj zaisťuje dobré rozvinutiu kalíška po zavedení a priľnutie kalíška k pošvovej stene. Dierky na kalíška sú umiestnené veľmi vysoko pre väčší objem kalíška a na boku sú objemové rysky pre meranie sily menštruácie. Na spodku kalíška sú ryhy pre ľahšie uchopenie a vybratie. Stopka je plochá a nie je dutá, čo uľahčuje čistenie.

LUNACUP_infografiky_vyhody_velky_2 (1).jpg

 

Vyrába sa v dvoch veľkostiach. Ako vybrať správnu veľkosť menštruačného kalíška:

 

LUNACUP_infografiky_velikost.jpg

Viac informácií o kalíška LUNACUP nájdete na www.lunacup.euKvalita i dodání super, ráda doporučuji. (zdroj:heureka)

Zákazník, 19.03.2020

Supr obchodovani, jeden den objednam a druhy je to doruceny, opravdu k neuvereni,mohu jen a jen doporucit A kvalita predpokladam taky bude, sestra byla spokojena tak verim ze budu tez (zdroj:heureka)

Zákazník, 15.03.2020

Doufám, ze i miminko bude s latkovymi plenkami od Bobanku spokojené, tak jako my. S manželem mame z nakupu skvely pocit.Nádherné věci Rychlost (zdroj:heureka)

Zákazník, 15.03.2020