Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Menštruačné kalíšky

[novinka] Kalíšok Lunacup je vyrobený z lekárskeho silikónu platinovej kvality, ktorý udržuje prirodzené prostredie vo vnútri vášho tela. Antibakteriální, ekologický a ekonomický.

Menštruačný kalíšok LUNACUP

Zľava
22,61 €
Cena bez DPH: 18,68 €
Kód: 1MK
skladom

Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinové kvality. Vyberať môžete z dvoch veľkostí: Menšia - pre ženy do 30 rokov alebo pred pôrodom. Rozmery: priemer 45 mm, dĺžka 50 mm, stopka 20 mm a objem kalíška je 20 ml Väčšia - pre ženy nad 30 rokov alebo po prirodzenom pôrode. Rozmery: priemer kalíška 40 mm, dĺžka 50 mm, stopka 25 mm a objem kalíška je 26 ml Súčasťou balenia: malinový menštruačný kalíšok, vrecúško na úschovu a sterilizačné sáčok
Velikost kalíšku Tooltip

Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinové kvality. Tvar kalíška je kužeľovitý, čo zodpovedá anatómii ženského tela. Vďaka tomu je ľahké ho zaviesť. Pevný horný okraj zaisťuje dobré rozvinutiu kalíška po zavedení a priľnutie kalíška k pošvovej stene. Dierky na kalíška sú umiestnené veľmi vysoko pre väčší objem kalíška a na boku sú objemové rysky pre meranie sily menštruácie. Na spodku kalíška sú ryhy pre ľahšie uchopenie a vybratie. Stopka je plochá a nie je dutá, čo uľahčuje čistenie.

LUNACUP_infografiky_vyhody_velky_2 (1).jpg

 

Vyrába sa v dvoch veľkostiach. Ako vybrať správnu veľkosť menštruačného kalíška:

 

LUNACUP_infografiky_velikost.jpg

Viac informácií o kalíška LUNACUP nájdete na www.lunacup.euObchod je velmi pěkně zpracovaný, přehledné vyhledávání zboží. Co mě trochu mrzí je, že výrobky nejsou šité v České republice, nejspíš i proto nižší cena.přehledný ukázková videa cenově dostupné zboží (zdroj:heureka)

Zákazník, 27.07.2020

Kvalitní zpracování, funkční produkt. (zdroj:heureka)

Zákazník, 20.07.2020

Velmi rychlá komunikace a vyřízení objednávky (zdroj:heureka)

Zákazník, 19.07.2020