Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Všetko pre dievčatká

Čo by sa mohlo páčiť našim dievčatkám.

Kapsová AIO plienka Premium suchý zips - Strašidielka

Zľava
14,14 €
Cena bez DPH: 11,69 €
Kód: 6KPPZ
skladom

Kapsová AIO plienka Premium je unikátny svojim strihom. Má našité jedno savé jadro, krídelká z PUL materiálu s veľmi mäkkou gumičkou.
Vkládacia plienka Tooltip

Kapsová plienka AIO čiže All in One (všetko v jednom) PREMIUM

Bojíte sa, že látkování nezvládnete? S našimi plienkami to zvládne naozaj každá mamička i otecko. Systém All in One je najjednoduchším typom látkování, pripomínajúce svojím použitím jednorazovú plienku. Plienky Bobánek sú určené pre deti od 5 kg až do konca plienkového obdobia *, veľkosť sa dá jednoducho nastaviť pomocou patentiek. Plienky sa perú vcelku bez pridania aviváže.

Vonkajšia strana plienky je z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL), ktorý je nepremokavý a priedušný zároveň. Vnútorná strana plienky je z bambusovo-uhlíkového polyesteru, ktorý rýchlo schne, zároveň odvádza vlhkosť od kože a dobre saje. Veľká výhoda je jeho šedá farba, na ktoré nie sú vidieť žiadne škvrny a môže sa prať s bielym prádlom.

Kapsová plienka AIO Premium je unikátny svojim jedinečným strihom, všitou vkladacie plienkou, krídelkami z PUL materiálu a vekmi mäkkými gumičkami.

* Uvedená veľkosť a váha bábätka je len orientačná

Údržba

gin sym was 60gin sym ble notgin sym dry notgin sym iro notgin sym pro dry not

Nepoužívať aviváž, znižuje savosť plienky, nežehliť. Plienky sa perú celé.

Náš tip

Savosť plienky zvýšite ľahko pridaním ďalšej vkladacie plienky do vrecka alebo na vrecko. Pred prvým použitím, je lepšie plienku párkrát vyprať, zvýši sa tak jej savosť.

 

Vnútorná strana Kapsové plienky AIO Premium:

DSC 8567

 Obchod je velmi pěkně zpracovaný, přehledné vyhledávání zboží. Co mě trochu mrzí je, že výrobky nejsou šité v České republice, nejspíš i proto nižší cena.přehledný ukázková videa cenově dostupné zboží (zdroj:heureka)

Zákazník, 27.07.2020

Kvalitní zpracování, funkční produkt. (zdroj:heureka)

Zákazník, 20.07.2020

Velmi rychlá komunikace a vyřízení objednávky (zdroj:heureka)

Zákazník, 19.07.2020